Výsledky hledání

Financování

Hypotéka na klíč

Nabízíme

  • Nezávislé srovnání – všechny banky a stavební spořitelny na jednom místě,
  • nejnižší úrokové sazby na trhu, nyní až 1,85% – silná pozice na finančním trhu nám umožňuje vyjednat pro Vás, naše klienty nadstandartní podmínky,
  • nejlepší výběr banky nebo stavební spořitelny – vybereme banku či finanční instituci, která má aktuálně nejvýhodnější podmínky pro Vás,
  • vrácení rezervačního poplatku – v případě financovaní Vámi vybrané nemovitosti se nemusíte bát, že přijdete o rezervační poplatek,
  • odhad zdarma – u vybraných nemovitostí možnost získání odhadu pro vyřízení hypotečního úvěru zdarma,
  • rychlé vyřízení – zjednodušený proces vyřízení hypotéky výrazně urychlí její průběh a výplatu finančních prostředků,
  • vše zdarma – služby jsou pro naše klienty zcela zdarma v plném rozsahu.

Služby našim klientům

Hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření

Komplexně zanalyzujeme Vaše možnosti. Zprostředkujeme celý úvěr, čímž prokazatelně ušetříme Váš čas a peníze. Vyřešíme za Vás mnoho administrativních úkonů. Dokážeme Vám nabídnout nejnižší úrokové sazby na trhu. Navrhujeme levnější a kvalitnější řešení, než Vám poskytnou banky nebo spořitelny na pobočkách.

Refinancování hypotéky

Refinancováním jsme Vám schopni vylepšit podmínky Vaši hypotéky, nahradíme starý úvěr novým. Pohlídáme si čas před koncem fixace hypotéky a vyjednáme Vám nižší úrok, výhodnější podmínky a hlavně nižší splátky. Díky správnému refinancování můžete ušetřit desítky až stovky tisíc korun.

Smlouvy se stavebními spořitelnami

Stavební spořitelny nabízejí vysokou bezpečnost vkladů. Vklady ze stavebního spoření jsou pojištěny ze zákona, a tak nikdo nemusí mít obavy, že o své peníze přijde. Zároveň můžete čerpat vysoké zhodnocení, prémie za vklady a státní podporu.

Spotřebitelské úvěry

V případě, že máte zájem o neúčelový úvěr bez zajištění, máme pro Vás alternativu ve formě expresních úvěrů. Společnými rysy spotřebitelských úvěrů jsou: Velmi rychlé vyřízení, libovolné využití půjčky (banka nesleduje, na co půjčené peníze využijete), střednědobá splatnost úvěru (většinou od 1 do 10 let), banky převážně nevyžadují zajištění (požadavky závislé od výše půjčky).

Co vše pro Vás ještě uděláme?

Zpracování individuální nabídky

Vypracujeme pro vás nezávislé porovnání produktů bankovních ústavů a stavebních spořitelen.

Konzultace

Naše služby jsou bezplatné.

Financování na míru

Navrhneme Vám nejvýhodnější financování dle Vašich individuální potřeb

Zadání odhadu

Shromáždíme veškeré potřebné podklady nutné pro zadání odhadu, a také zajistíme osvědčeného odhadce, se kterým uzavřeme kontrakt.

Kompletní administrativa

Zkompletujeme za Vás všechny potřebné podklady k vyřízení úvěru a doručíme je do banky.

Kontrola schvalovacího procesu

Sledujeme a dohlížíme za Vás na průběh schvalovacího řízení.

Podpis úvěru a čerpání

Podpis úvěru proběhne za naší přítomnosti. Podrobně se seznámíme s úvěrovou dokumentaci. Objektivně zodpovíme veškeré dotazy a dohlédneme na vyčerpání.

Hypoteční poradenství

Pro kupující jsou služby po celou dobu realizace bezplatné.