Výsledky hledání

Servis

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

 

Entereality Vám zajistí komplexní služby spojené s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. Více informací a naše know-how, zajišťující úspěch při prodeji či pronájmu nemovitosti, Vám rádi sdělíme!

OCENĚNÍ NEMOVITOSTI

 

Ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení je potřebné k ohodnocení nemovitostí, které jsou předmětem dědického řízení. Toto ocenění je oprávněn vypracovat soudní znalec či realitní kancelář.

SPRÁVA PRONÁJMU NEMOVITOSTÍ

 

Pronajímáte svou nemovitost a přináší Vám to samé starosti? Svěřte správu pronájmu do našich rukou. Jsme schopni zajistit komplexní správu pronájmu jednotlivých bytových jednotek, rodinných domů, tak i celého bytového domu.
KARIÉRA

 

Nabízíme Vám víc než obvyklý standard. Máme pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu. Týmová práce, rozvoj a vzdělávání jsou naší nejvyšší prioritou.

OSTATNÍ SLUŽBY

 

Enterreality nabízí doplňkové služeb související s nemovitostmi. Jsme schopni Vám zajistit schopné a léty prověřené geodety, architekty, projektanty, designéry a další specialisty, kteří se Vám budou věnovat.

HOMESTAGING

 

Co znamená home staging? Home staging znamená jednoduše řečeno příprava nemovitosti na její úspěšný prodej či pronájem. Cílem home stagingu je zatraktivnit nemovitost před očima potencionálních zájemců a tím pádem zvýšit cenu nemovitosti a urychlit její prodej či pronájem.