domy_na_klic_tradicni

Tradiční domy

Tradiční dům vytváří harmonický a inspirující prostor pro bydlení i volný čas. Domy mají obvykle dvě nadzemní patra i s možností přízemního podlaží. Jsou spíše koncipovány do lokalit, které jsou již řadu let vystavěné, aby tak lépe zapadly do místního architektonického prostředí.

domy_na_klic_moderni

Moderní domy

Moderní domy jsou charakteristické svými efektivními konstrukcemi působícími nadčasovým dojmem.Tyto domy kromě krásného vzhledu splňují také požadavek na dlouhodobou účelnost a maximální funkčnost. Tyto domy mají nekonvenční vzhled exteriéru a k tomu je přizpůsoben i vnitřní prostor.

domy_na_klic_bungalov

Bungalovy

Bungalov je lehká obytná stavba, zpravidla pravidelného (až čtvercového) půdorysu doplněná vstupní verandou. Klasický bungalov má jediné podlaží na jedné výškové úrovni. V případě dvou výškových úrovní je vyšší úroveň nazývána půlpatro. Dispozičně obsahuje standardní místnosti obytného domu (jídelnu, kuchyň, ložnice, koupelny aj.) rozložené kolem ústředního obytného prostoru.

domy_na_klic_pasivni

Pasivní domy

Stavba, která splňuje dobrovolná, ale přísná kritéria energetických úspor při provozu domu. Koncepce pasivního domu není architektonický styl nebo stavební systém, ale dílčí kapitola při navrhování a projektování novostaveb nebo rekonstrukcí. Dům výrazně šetří náklady na vytápění a také bude pečovat o vaše zdraví. V domech se filtruje vzduch a zbavuje ho nečistot a prachu.

Realizace hrubé stavby

Error type: "Forbidden". Error message: "Project 394120347685 has been scheduled for deletion and cannot be used for API calls. Visit https://console.developers.google.com/iam-admin/projects?pendingDeletion=true to undelete the project." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PL054EC41757093A01 belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Máte specifické požadavky?

Kontaktujte nás!