domy_na_klic_tradicni

Tradiční domy

Tradiční dům vytváří harmonický a inspirující prostor pro bydlení i volný čas. Domy mají obvykle dvě nadzemní patra i s možností přízemního podlaží. Jsou spíše koncipovány do lokalit, které jsou již řadu let vystavěné, aby tak lépe zapadly do místního architektonického prostředí.

domy_na_klic_moderni

Moderní domy

Moderní domy jsou charakteristické svými efektivními konstrukcemi působícími nadčasovým dojmem.Tyto domy kromě krásného vzhledu splňují také požadavek na dlouhodobou účelnost a maximální funkčnost. Tyto domy mají nekonvenční vzhled exteriéru a k tomu je přizpůsoben i vnitřní prostor.

domy_na_klic_bungalov

Bungalovy

Bungalov je lehká obytná stavba, zpravidla pravidelného (až čtvercového) půdorysu doplněná vstupní verandou. Klasický bungalov má jediné podlaží na jedné výškové úrovni. V případě dvou výškových úrovní je vyšší úroveň nazývána půlpatro. Dispozičně obsahuje standardní místnosti obytného domu (jídelnu, kuchyň, ložnice, koupelny aj.) rozložené kolem ústředního obytného prostoru.

domy_na_klic_pasivni

Pasivní domy

Stavba, která splňuje dobrovolná, ale přísná kritéria energetických úspor při provozu domu. Koncepce pasivního domu není architektonický styl nebo stavební systém, ale dílčí kapitola při navrhování a projektování novostaveb nebo rekonstrukcí. Dům výrazně šetří náklady na vytápění a také bude pečovat o vaše zdraví. V domech se filtruje vzduch a zbavuje ho nečistot a prachu.

Realizace hrubé stavby

0:42
0:35
02:12
01:03
0:45
00:00
02:06
01:12
01:15
0:44
03:08

Máte specifické požadavky?

Kontaktujte nás!