Úvod

Společnost byla založena pro náročné zákazníky, kteří vyžadují kvalitně odvedenou práci v termínech a za odpovídající cenu díla. Jsme stabilní a plně konkurenčně schopná společnost orientováná na spolupráci B2B, ale také na koncové zákazníky. Objednatelům našich služeb poskytujeme maximální komfort pří realizaci stavebních děl na klíč.

Rozsah činností

Stavební firma ENTERSTAV COMPANY s.r.o. realizuje komplexní stavební a projekční prace v oblasti provádění výstavby, rekonstrukcí a údržby pozemních staveb. Hlavní předmět její činnosti tvoří rekonstrukce bytových a nebytových objektů, demoliční činnost nemovitostí, provádění základových desek včetně zajištění infrastruktury. Dále se zabýváme realitní činnost.

Naše vize a priority

Vizí společnosti je vytvořit firmu ke spokojenosti zákazníků, pro pocit jistoty, že jejich představy se naplnily a svou investici správně vynaložili. Budujeme stabilní a rostoucí společnost. Snažíme se postupně skládat pevný a ustálený tým z odborníků se stavařským zaměřením. Potřebné vzdělání, odbornost a praxe ve stavebním oboru jsou našimi základními pilíři firmy.